Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin, sektöründe lider kuruluşu: HM KURUMEMİŞ A.Ş.

HM KURUYEMİŞ A.Ş., 2021 yılında İSTANBUL’da bulunan ve sektör deneyimleri 20 yılı aşan tecrübesiyle kuruldu. Kuruluşunun ilk yıllarından itibaren sektörün en büyük ithalatçısı olmanın yanında en büyük toptancı kimliğini de taşımaktadır. Kuruyemiş ve kuru meyve ürün portföyünü içeren geniş ürün yelpazesiyle KAJU CEVİZİ, BADEM, CEVİZ, ÇAM FISTIĞI, ürünlerini tüketicilere ulaştıran HM KURUMEMİŞ, yenilikçi yaklaşımıyla sektörün öncüsü olarak öne çıkıyor.

Firmamız, 2022 hedef ve projeleri arasında hizmet sektöründe ve ulusal ağda da lider firma yönünde ilerlemek adına tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

1995 yılından bu yana Türkiye geneline yayılmış güçlü satış ağıyla ürünlerini tüketiciye sunan Pelican Gıda, 10’dan fazla ülkeden ithalat , aynı zamanda ihracat yaparak dünyada da lezzet severlere ulaşıyor.

HM KURUYEMİŞ; Cumhuriyetimizin 100.yılı olan 2023’de dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olmayı hedefleyen Türkiye vizyonuna; değer katarak, sektöründe Türkiye’nin ilkleri arasında olma hedefleriyle ortak olmaktadır.

HM KURUYEMİŞ; 1995 yılından bu yana gıda sektöründeki 24 yıllık tecrübesi, dinamik ve deneyimli yapısı ile her geçen gün yatırımlarına yenisini ekleyerek yoluna devam etmektedir. Dinamik şirket yapısını sürekli geliştirerek, teknolojik gelişmeleri takip ederek, sahip olduğu prestijini gelecekte de korumayı hedef edinmiştir. Profesyonel olarak daima sektörünün öncü ismi olmaya devam edecektir.
 
HM KURUYEMİŞ; Genç ve Dinamik kadrosuyla marka olmanın yanında, marka paydaşlarımıza tedarik sağlayan en büyük firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyon & VizyonMisyonumuz: Güven ve Kalite

En iyi kaliteye odaklanan güvenilir iş modelimiz doğrultusunda, ürünlerimizin dalından toplanması, paketlenmesi ve müşterilerimize ulaşmasına kadar tüm süreçte sürdürülebilir değer yaratmak.

Vizyonumuz: Dünya çapında sürdürülebilirlik.

Değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürün kalitemizi en üst seviyede tutmak, maksimum şeffaflık değerimizle birlikte, ürün işleme süreçlerimizi sürekli geliştirerek dünya çapında sürdürülebilir kalite elde etmek.

Üretim Süreci

Üretim Süreci


Kalite

İşleme

Tesislerimizdeki rakipsiz işleme yaklaşımının sonucu olarak, ürünlerimizdeki tazelik, zenginlik ve ayırt edici lezzetler HM Kuruyemiş kalitesinin dünya çapında tanınmasını sağlamıştır. Fabrikalarımız, güncel teknolojiyle en verimli sıralama, sınıflandırma, işleme, kavurma, kızartma, ve paketleme yöntemlerine sahip olup, binlerce ton kuruyemiş üretmemizi sağlayan en gelişmiş işleme yetkinliğine sahiptir.


Kalite

Paketleme

Ürünlerimiz ambalajlandıktan sonra, soğuk hava depolarımızda muhafaza edilerek, piyasaya sürülünceye kadar korunur. HM Kuruyemiş, vakum, doypack, silpack, multivac, oturak ve yastık ambalaj gibi çok çeşitli şekillerde ambalajlanmış ürünler sunmaktadır.


Kalite

Ürün Güvenliği ve Kalite

HM Kuruyemiş üretim süreçlerini belirlerken uluslararası kalite standartlarını göz önünde bulundurmaktadır. Bu sayede dünya pazarında aranan en önemli sertifikaları almaya hak kazanmıştır ve global standartlar çerçevesinde üretim yapmaya devam etmektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?